KES ME OLEME


RV Stuudio, ilusalong- stuudio, töötab alates 10.märts 2016. Me kasutame enda töös ennast tõestanud Alter Ego ja Olapex brände.

Meie klientide jaoks lõime mugava, hubase ja siira hoolitsuse atmosfääri. Me üritasime muuta salongi selliseks kohaks, mille külastamine tekitab teile tõelist naudingut.

Kõige tähtsam, et me hea meelega täidame teie soovid, muutes teie uut unustamatut välimust, mis kingib palju rõõmsaid hetki.

Meil töötavad professionaalsed spetsialistid, kes aitavad teil tunda ennast noore, elurõõmsa ja enesekindla inimesena. Meie salongi meistrid pidevalt täiendavad enda oskusi, kuna turule ilmub aina rohkem uusi tooteid, mis pakuvad uue juukselõikuse, juuste kujundamise, juuste värvimise tehnoloogiaid.

Meie meistrid on korduvalt osalenud juuksurkunsti seminaridel.

Me kutsume teid ilumaailma, kus võib lõõgastuda ja täielikult unustada enda probleemidest.

MIS RÄÄGITAKSE MEIST


o1

quoteMeeldiv õhkkond. Kõik väga meeldis. Eriti tänan meistrit Irinat tehtud töö eest. Ma jäin väga rahule. Teen koostööd ka edaspidi selle meistriga.

Jekaterina Bratšuk, Tallinn

o2

quoteMe jõudsime Tallinnasse ja valmistume ette esimeseks etteasteks GQ Dance Show. Aitäh RV Stuudiole, et aitasite kujundada meie juukseid. Kõik on super! On jäänud vaid mõned tunnid etteasteni.

Barsa Shi, GQ by Topvip agency

o3

quoteOlen suurepärases tujus peale imelise koha külastust- RV stuudio on ilu oaasis. Väga meeldiv oli suhelda suurepärase Ruslan Vassiljeviga! Ruslanchik, suured TÄNUD sulle!

Olga Kaminskaja, Tallinn