Juuksurid

Koheselt, kui tekib midagi uut seoses ilumaailmaga ja juuste tervisega, mis pakub huvi meie klientidele ja meistritele, siis toome selle ka meie teenuste hulka

Meie meistrid pakuvad palju erinevaid professionaalseid juuksuri teenuseid. Meie salong töötab nii naiste, meeste, kui ka lastega.

Soengud, soengute kujundamine, moodsad tänapäeva lõikused, prantsuse soenguid, HG juuste ravilõikust- see pole kaugeltki lõpetatud nimekiri, mis pidevalt on täiendamises ja laienemises.

Me mõistame väga selgelt, et meie klientide enesetunne ja välimus sõltub töö professionaalsusest ja puhtusest. Just sellepärast teeme kõik endast oleneva, et igapäev Te saaksite vaadata ennast peeglist tuletades meie salongi tänulikusega meelde ja tahtega tulla tagasi.

Me kasutame enda töös ennast tõestanud Alter Ego ja Olaplex brände.

Meie meistrid läbivad asjakohast väljaõpet, tõstavad enda kvalifikatsiooni, tänu millele meie teenused on alati kõrgel tasemel. Me töötleme tähelepanelikult turgu, tänu sellele innovatsiivsed teenused jõuavad meieni esimeste seas.

Värvimine ühe tooniga (juukselõikus ja föönisoeng hinna sees)

PIKUS JUUKSUR STILIST
Juurte värvimine 55€ 55€
Lühikesed 55-65€ 60-70€
Keskmise pikusega 65-75€ 70-80€
Pikad juuksed 75-85€ 80-90€
Väga pikad juuksed 85-100€ 90-110€

Shatush, Balajage, Ombre (juukselõikus ja föönisoeng hinna sees)

PIKUS JUUKSUR STILIST
Lühikesed juuksed 85-95€ 100-110€
Keskmise pikusega 95-125€ 110-140€
Pikad juuksed 125-160€ 140-160€
Väga pikad juuksed 160-210€ 165-210€

Air Touch (juukselõikus ja föönisoeng hinna sees)

PIKUS JUUKSUR STILIST
Keskmise pikusega 150-170€ 170-220€
Pikad juuksed 170-210€ 220-250€
Väga pikad juuksed 210-260€ 250-300€

Värvipesu + värvimine TOON TOONIS (juukselõikus ja föönisoeng hinna sees)

PIKUS JUUKSUR STILIST
Lühikesed juuksed 100-125€ 130-150€
Keskmise pikusega 125-150€ 150-200€
Pikad juuksed 150-170€ 200-250€
Väga pikad juuksed 170-200€ 250-300€

Juukselõikus

PIKUS HIND
Naiste juukselõikus 35-40€
Meeste juukselõikus 25€
Laste juukselõikus(kuni 10 a.) 20€
HG ravilõikus 35€

Föönisoeng / Pidulik soeng

PIKUS HIND
Lühikesed juuksed 25€/30€
Keskmise pikusega 30€/40€
Pikad juuksed 35€/50€
Väga pikad juuksed 40€/60€

Detox + Niisutav juuksehooldus Alphaparf Milano

PIKUS HIND
Lühikesed juuksed 40€
Keskmisega pikusega 45€
Pikad juuksed 50€
Väga pikad juuksed 55€

EGOBOND hooldus

PIKUS HIND
Lühikesed juuksed 35€
Keskmise pikusega 40€
Pikad juuksed 45€
Очень длинные 50€

Juuksehooldus Tahe Magic Botox Gold

PIKUS HIND
Lühikesed juuksed 40€
Keskmise pikusega 45€
Pikad juuksed 50€
Väga pikad juuksed 55€

HG ravilõikus + EGOBOND juuksehooldus

PIKUS HIND
Keskmise pikusega 45€
Pikad juuksed 50€
Väga pikad juuksed 55€

Juuste toonimine

PIKUS HIND
Lühikesed juuksed 40-45€
Keskmise pikusega 45-50€
Pikad juuksed 50-55€
Väga pikad juuksed 55-60€

Väljakasvu blondeerimine ja toonimine

PIKUS HIND
Väljakasvu blondeerimine ja toonimine(lühike pikkus) 80-90 €
Väljakasvu blondeerimine ja toonimine(keskmise pikusega) 90-100 €
Väljakasvu blondeerimine ja toonimine(pikkad juuksed) 100-120 €
Väljakasvu blondeerimine ja toonimine(väga pikkad juuksed) 120-150€Vaadata rohkem meie tööde kohta galeriides:
Külastage Facebookis RV galeriid
| Vaadake pilte RV Instagramis

STILIST RUSLAN VASSILJEV


Minu nimi on Ruslan, enda karjääri alustasin 2012.aastal, mil astusin juuksurikooli MAKE YOUR I.D..

STILIST KRISTINA GARANINA


Kristina Garanina, juuksur-stilist, kes kolis hiljuti Moskvast Tallinnasse, kuid selle lühikese aja jooksul on jõudnud töötada endale suure klientuuri. Nõudlik, täpne ja armastatav enda tööd. 


STILIST ILJA PETROV

JUUKSUR ANASTASSIA  

  

JUUSTE REKONSTRUEERIMINE

uhod1Mis on juuste rekonstrueerimine? Rekonstrueerimise all mõeldakse juuste ravi ja taastamine tänu hulgale erinevaid kosmeetika vahendeid. Antud toodete/vahendite regulaarne kasutamine võimaldab taastada juuste läiget ja tervet ilmet.

Keratiini nimetatakse looduslikuks valguks, mis kaitseb juukseid, ennetab nende lõhenemist ja katkiseid otsi. Keratiin paneb juuksed kasvama ja takistab väljalangemist. Pantenool on B5 provitamiin, ta taastab eriti hästi värvitud juukseid ja niisutab neid.

BOTOX JUUSTELE

uhod2Botox juustele taastab teie kiharaid. Peale kantakse kokteil vitamiinidega, mille põhikomponendiks on spetsiaalne botoxi lahusti. Ta tungib iga juuksekarva sügavale sisse, täiendab teda ainetega ja muudab juukseid läikivamaks. See on suurepärane aasia võimalus, kuidas hoida enda juukseid noorena, kuna ka nemad võivad vananeda. Keskmiselt juuksed täielikult uuendavad ennast ühe korra paari aasta jooksul. Kui organismis on midagi valesti, siis juuste uuendamist ei toimu ja hakkab arenema kiilaspea. Lahusti tegevus põhineb uuel süsteemil Into-Silan, samuti esineb ka Olez Essence of Youth, Salerm и Erayba Hydraker kompleksis. Antud aine muudab enda struktuuri tihedaks ja muutub tugevaks juukse kaitsjaks. Juuksed lõpetavad väljalangemise ja muutuvad elastsemaks. Kõige suuremaks erinevuseks botox ja lamineerimise juures on see, et tänu botox'ile tugevdatakse juuksekarv seest poolt, mitte väljaspoolt.

JUUSTE KERATIIN SIRGENDAMINE

uhod3Kellele sobib juuste keratiin sirgendamine?
ПрProtseduuri vastunäidustust ei ole. Vastupidi, nõrgad ja tuhmid juuksed saavutavad just terve välimuse. Keratiin ei riku ilusaid juukseid- lootes, et meister kasutab häid vahendeid. Reeglina parimad tooted on Brasiilia päritoluga- just sellepärast on just Brasiilia keratiin väga populaarne. Kõige tähtsam on pidada meelest, et head tooted ei saa maksta vähe. .

Milleks keratiin juuste sirgendamine on vajalik?
Tundub, et rumal küsimus! Selleks, et looduse poolt lokkis juuksed muutuksid siledaks ja hoiaksid enda vormi sirgendamiseta ja föönitamiseta. See ei ole ainuke keratiin juuste sirgendamise efekt. Õhukesed, paksud, rikutud juuksed omavad negatiivset omadust minna sassi, nii pesu ajal, kui ka lahtistena. Keratiiniga sirgendatud juukseid on kergem kammida ja päeva jooksul juuksed ei lähe sassi. Erinevad tootjad lisavad toodetesse erilaadseid efekte. Ühed toidavad juukseid, tehes neid paksemaks ja läikivamaks, teised lisavad läiget ja pehmesust.

JUUSTE KERATIIN SIRGENDAMINE

uhod4Kaua sirgendamise efekt kestab?
Tootjad lubavad kuni pool aastat ideaalselt sirgendatuid juukseid. Sirgendamise efekt tõesti püsib 4-6 kuud, kui te … ei tee protseduuri esimest korda. See toimub tänu toime kogunemisele juustesse. Esimese korraga tuleks arvestada, et efekt kestab 1-2 kuud, seejärelt hakkab järk-järgult kaduma.

Mida saab juustega teha peale sirgendamist?
Ükskõik, missuguseid soenguid- peale keratiin sirgendamist saab teha ka lokke, ei tasu karta, et juuksed ei lähe enam krussi. Ei tasu unustada soengu fikseerimisest, see on ainuke saladus. Kuid erinevad värvimised ja toonimised rikuvaid juukseid. Esiteks, peale keratiin sirgendamist on juukseid päris raske värvida; värv ei imendu juustesse, mis on töödeldud vahendiga. Paralleelselt sellega tahab värv imenduda juustesse ja kahjustab juuste struktuuri, mis rikub keratiin sirgenduse efekti. Kuid just värvitud juustele keratiin tuleb ainult kasuks, see aitab hoida värvi juuste sees.

Kuidas juuksed näevad välja peale keratiin sirgendust? Kuidas nende eest hoolitseda?
Meister soovitab kasutada peale keratiin siregdnamist ainult sulfaadivabasid šampoone.

KERATIIN HOOLDUS DAVINES

uhod5Davinise esitatud keratiini ime koheselt naaseb juustele terve väljanägemise, kašmiiri pehmuse ja särava säraga. Tänu erilisele valemile taastatakse hooldus keratiinkihina juustest ja juustest välja, loputades otsad.

Meistrid soovitavad Davine'i juuste keratiini rekonstrueerimist enne blondimist, keerulist värvimist või keemilist laine, saab vahetult enne protseduuri. Keratüüpi kaitse aitab vältida kuivamise ja hapra karvade tekkimist pärast agressiivset keemilist rünnakut. Juuste keratüüpne täitmine Davines kordab kord 1 korra 1-2 nädala jooksul kuus. Pärast soovitud efekti saavutamist toetage 1 kord 3-4 nädala jooksul. Keratiini taastamine Davines sobib sirged ja lainelised juuksed.

HG JA OLAPLEX HOOLDUS

uhod6Mis on juuste HG ravilõikus?
HG ravilõikuse eesmärk on eemaldada kõik kuivanud ja katkised otsad terve juuksepikkuse vältel. Antud juhul juuste pikkus ei muutu, kuid eemaldatakse hargnevad juukseotsad, tänu millele kiharad muutuvad siledaks.

Mis endast kujutab ette maailma vallutanud Olaplex?
Olaplex juustele- see on juuksehooldustoode Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate molekuliga, mis on valmistatud Ameerikas ja ettenähtud kiirele rikutud juuste taastamisele. Ta on ohutu ja mitte toksiline. Temas ei ole õlisid, ega parabeene, sulfaati, ega silikooni, ega teisi aineid, mis negatiivselt mõjuvad juuste kasvule. Unikaalne olaplex formula on kinnitatud ja kaitstud paljude rahvusvaheliste patentidega.